gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Kunst4Daagse Bronckhorst maakt zich klaar voor 16e editie

kunst4daagse-bronckhorst-promo-vlag-2024

De Kunst4Daagse Bronckhorst is een 4-daags Kunstevenement met ongeveer 100 deelnemende kunstenaars die de gemeente Bronckhorst tot leven brengen met kleuren, vormen en creativiteit in 4 verschillende routes door het prachtige coulisselandschap van de Achterhoek. Inmiddels word...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Kunst4Daagse Bronckhorst is een 4-daags Kunstevenement met ongeveer 100 deelnemende kunstenaars die de gemeente Bronckhorst tot leven brengen met kleuren, vormen en creativiteit in 4 verschillende routes door het prachtige coulisselandschap van de Achterhoek. Inmiddels wordt de 16e editie voorbereid.

''Er zijn met zorg vier routes in de kleuren Blauw, Oranje, Geel en Turquoise uitgestippeld die langs deze inspirerende kunst en hun makers leiden. Tijdens deze ontdekkingstocht kun je ook even pauzeren en genieten van de gastvrijheid bij talloze horecalocaties en terrasjes die je onderweg tegenkomt'' zo laat de werkgroep van de Kunst4Daagse Bronckhorst weten.

Het is niet alleen een viering van kunst, maar ook een gelegenheid om de schoonheid van de Achterhoekse omgeving te ervaren en simpelweg te genieten van alles wat de Kunst4Daagse te bieden heeft. De Kunst4Daagse Bronckhorst vindt plaats tijdens het Hemelvaartweekend van 9 tot en met 12 mei.

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

DSC09067 (002)

Markenheem en Amphion Cultuurbedrijf starten nieuwe Creatieve Werkplaats in Zelhem

Vanaf 2 november opent in woonzorgcentrum de Zonnekamp in Zelhem de Creatieve Werkplaats. Een nieuwe werkplaats om te experimenteren met verschillende vormen van structurele laagdrempelige creatieve activiteiten op een vaste plek. Een plek waar inwoners uit Zelhem en omstreken wekelijks creatief aan de slag kunnen gaan. De Creatieve Werkplaats is een initiatief van Markenheem en Lang Leve Kunst & Naoberschap van Amphion Cultuurbedrijf.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Groen licht voor Windpark IJsselwind in Zutphen

De Raad van State heeft vandaag na een zorgvuldige procedure groen licht voor de bouw van Windpark IJsselwind in Zutphen gegeven. Het project voorziet in de bouw van drie windturbines langs het Twentekanaal. Waterschap Rijn en IJssel ontwikkelt het windpark in samenwerking met IJsselwind B.V. Beide partijen zijn blij met de positieve uitspraak van de Raad van State.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.

paasvuur2 (002)

Paasvuur in de Achterhoek? Vraag aan voor 1 december

Iedereen die volgend jaar een paasvuur wil organiseren in de Achterhoek, heeft een omgevingsvergunning voor een milieubelastende activiteit (milieuvergunning) nodig. Omgevingsdienst Achterhoek (ODA) verleent die namens 10 Achterhoekse gemeenten.

JorisNieuwenhuis_010

Joris Nieuwenhuis opent zijn veldritseizoen met overwinning in Woerden

Veldrijder Joris Nieuwenhuis heeft zijn eerste wedstrijd van het seizoen gewonnen. De Zelhemmer van het Duitse Heizomat-Cube-team begon door ziekte later aan zijn seizoen, maar kwam vlak voor middernacht als eerste over de eindstreep tijdens de Nacht van Woerden.