gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Kruispunt Kwinkweerd/Rengersweg én N332 afgesloten vanwege werkzaamheden

358528586_645792524247649_4991330692578808575_n

Op vrijdagavond 21 juli om 20.00 uur sluit de provincie Gelderland het kruispunt Kwinkweerd/ Rengersweerd af. De afsluiting duurt tot maandagochtend 31 juli 6.00 uur. Er wordt gewerkt aan het kruispunt voor de aanleg van de rondweg Lochem en op datzelfde moment wordt ook de N3...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Op vrijdagavond 21 juli om 20.00 uur sluit de provincie Gelderland het kruispunt Kwinkweerd/ Rengersweerd af. De afsluiting duurt tot maandagochtend 31 juli 6.00 uur. Er wordt gewerkt aan het kruispunt voor de aanleg van de rondweg Lochem en op datzelfde moment wordt ook de N332 aangepakt. Dit is de weg vanaf het kruispunt tot aan de A1.

Het verkeer vanuit Lochem naar Deventer en Holten wordt omgeleid via Zutphen. Verkeer vanuit Lochem naar de A1 richting het oosten wordt omgeleid via Goor naar de A1 en omgekeerd. De weg naar Goor is vanaf 21 juli weer open.

De gemeente Lochem trekt voor en tijdens de werkzaamheden samen op met alle wegbeheerders in de omgeving. ''Overlast is helaas niet te voorkomen, maar door een goede afstemming blijft Lochem bereikbaar'' aldus de woordvoerder van de gemeente Lochem.

© Foto: gemeente Lochem

Lees ook

afbeelding die wordt gebruikt bij de lezing over de Kumpulan (002)

De Kumpulan Lochem gaat dit jaar toch door

De Stichting 14 augustus Lochem e.o. stelt zich ten doel om alle slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog in de Pacific te herdenken. De stichting heeft deze datum om iedereen de gelegenheid te geven om ook aanwezig te zijn op de Nationale Herdenking die plaatsvindt op 15 augustus.

WhatsApp Image 2026-07-27 at 22.54.28

Groot boerenprotest in de Achterhoek: 'Onze maat is vol'

Honderden boeren hebben maandagavond een protestactie gehouden op verschillende plekken in de Achterhoek. Zo hebben boeren tussen Vierakker en Zutphen met trekkers de tekst 'Onze maat = vol' geschreven en werd in Borculo een brandbrief aan de gemeenteraad aangeboden.

LochemVuurwerk

LochemGroen! wil snel duidelijkheid over uitvoering vuurwerkverbod

LochemGroen! heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het landelijke vuurwerkverbod. Volgens de partij is het belangrijk dat inwoners, ondernemers en andere betrokkenen ruim op tijd weten waar zij aan toe zijn.

Foto Zwarte Cross (002)

Over de drempel: Praten over mentale klachten, midden op de Zwarte Cross

Een fysieke drempel onder de arm, opvallend hesje bedrukt met de Achterhoekse kreet ‘A’j wilt proaten, mo’j ’t neet laoten!’. Festivalgangers kijken nieuwsgierig op. Stellen vragen: “Wat is dat?” of “Wat kun je hier winnen?”. De wedervraag verrast. “Wat kun je verliezen? Laten we het daar eens over hebben.” Juist dat onverwachte werkt: huisartsen die op een festivalterrein niet bezig zijn met een verzwikte enkel of hoofdpijn, maar het gesprek openen over mentale klachten.

JB-Pannenkoekenrit1-2026-07-26-0064

Pannenkoekenrit laat Laren genieten van routes en pannenkoeken

De jaarlijkse Pannenkoekenrit van TBL (Toeristenbelang Laren) heeft ook dit jaar weer veel deelnemers op de been gebracht. Fietsers, automobilisten en tractorliefhebbers genoten van de prachtige omgeving rond Laren, om de dag af te sluiten met een heerlijke pannenkoek.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.