gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Knalbal 2025 met Drock, Samuel Welten, DJ Tom en Royal Beat

IMG_20251221_150433912_HDR

Zondag was het weer tijd voor Knalbal. De organisatie had alles uit de kast getrokken voor een prachtige line-up. Al enige tijd geleden werd bekend gemaakt dat het evenement was uitverkocht en dat was te merken.

Bertine Hermans |  | Aangepast op

Zondag was het weer tijd voor Knalbal. De organisatie had alles uit de kast getrokken voor een prachtige line-up. Al enige tijd geleden werd bekend gemaakt dat het evenement was uitverkocht en dat was te merken.

De middag werd rond 14.30 uur afgetrapt door de mannen van Drock. Een jonge band die uiteenlopende dialectmuziek speelt zoals covers van Normaal en Jovink, maar ook eigen muziek. Daarna was het tijd voor Samuel Welten die de volle feesttent in beweging bracht met Hollandse hits en natuurlijk zijn eigen megahit "Echte liefde is te koop". Tot slot was het aan de band Royal Beat om het evenement af te sluiten met uiteenlopende muziek van bands zoals Abba en Queen. Tussendoor zorgde DJ Tom ervoor dat het feest in de feesttent gewoon door kon gaan.

Een enthousiaste mensenmassa heeft kunnen genieten van een geweldig muzikaal programma en rond 21.00 uur gingen de feestgangers weer naar huis. Op oudejaarsdag zal er in de Knalbaltent op de hoek van de Halle-Heideweg/Halseweg in Halle wederom een mooi evenement zijn met onder andere muzikale invulling van de band JetSet en het traditionele carbidschieten.

https://soundcloud.com/radio-ideaal/20251221-knalbal-halle-bertine?si=dcb08aacd4cd4efe9a6be3a925123a25&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

Lees ook

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Van moestuinvondst tot museumstuk

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend

JB-Oranjefeest wborch-2026-06-20-0155

Oranjefeest in De Wildenborch

Op zaterdag 20 juni 2026 vond in buurtschap De Wildenborch, nabij Vorden, het jaarlijkse Oranjefeest plaats. Op het terrein aan de Wildenborchseweg 20 stond de dag traditiegetrouw in het teken van gezelligheid, gemeenschapszin en het bekende vogelschieten.

JB-Hamacrun1-2026-06-20-0105

29e Hamac Run in Harfsen

Op zaterdag 20 juni 2026 vond op circuit Het Peppelenbos in Harfsen de 29e editie van de Hamac Run plaats. Kinderen en volwassenen met een beperking stonden daarbij centraal als eregasten.

Rene Arendsen monteert audiotour Stedelijk Museum Zutphen (002)

Nieuwe audiotour neemt bezoekers mee op spannende reis door Zutphense geschiedenis

Het Stedelijk Museum Zutphen presenteert een gloednieuwe audiotour. Begeleid door sfeervolle muziek en bijpassende geluiden maken bezoekers een bloedstollend spannende reis door de geschiedenis van Zutphen en Gelderland. De belangrijkste hoogte- en dieptepunten komen voorbij. Denk aan de Vikingaanval uit de vroege middeleeuwen, de bloeitijd van de Hanze en het bombardement op Zutphen tijdens de Tweede Wereldoorlog.