gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Hoop houdt play-off droom van De Graafschap in leven

14d5536ae40fbb7b088f9025f40daf36

De Graafschap houdt zich vast aan de kleine kans die het nog heeft om de play-offs voor promotie naar de eredivisie te halen. Alleen een overwinning op bezoek bij VVV-Venlo is vrijdagavond genoeg om in de race te blijven, en dat kleine beetje hoop doet leven bij de Superboeren.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

De Graafschap houdt zich vast aan de kleine kans die het nog heeft om de play-offs voor promotie naar de eredivisie te halen. Alleen een overwinning op bezoek bij VVV-Venlo is vrijdagavond genoeg om in de race te blijven, en dat kleine beetje hoop doet leven bij de Superboeren.

“Wij moeten gewoon winnen, dan komt de druk sowieso op VVV”, zegt trainer Richard Roelofsen. De Graafschap moet achtste worden om de play-offs te halen. Tegenstander VVV heeft die plek nu in handen en heeft vijf punten voorsprong op de Doetinchemmers. Ook het Telstar van trainer Mike Snoei, één plek en één punt boven De Graafschap, is nog in de race. “Die moeten tegen MVV en NAC, dat zijn ook aardige uitdagingen”, weet Roelofsen, die de hoop daarom niet op wil geven. “Als je nu al denkt dat het is gebeurd, zou het heel slecht zijn. Als is er maar één procent kans, wij gaan er vol voor.”

Op de achtergrond is De Graafschap al bezig met volgend seizoen. De club wil graag verlengen met vier groeibriljanten. De gesprekken met Devin Haen en Philip Brittijn verlopen goed, maar Camiel Neghli en verdediger Hillen hebben aangegeven voorlopig te willen wachten. “Er zijn nog niet echt gesprekken geweest, ik wil me nu vooral op voetballen focussen”, zegt Hillen, die aangeeft niet perse te willen vertrekken. “Ik heb het heel erg naar mijn zin en misschien kan ik De Graafschap wel naar de eredivisie brengen, hopelijk nog dit seizoen.”

Trainer Roelofsen houdt in stadion De Koel vast aan dezelfde elf namen als in het gewonnen thuisduel met MVV. De geblesseerde Ecuadoriaan Joel Valencia staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar komt dit seizoen normaal gesproken niet meer in actie. De Graafschap hoopt de middenvelder nog altijd te verleiden tot een langer verblijf. "Het is wel onze intentie, maar de voorwaarden en dergelijke bemoei ik me niet mee", aldus Roelofsen.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met REGIO8.

© Foto: REGIO8

Lees ook

19-9-26 Optocht Septemberfeesten Zelhem (24)

Grote belangstelling voor kleurrijke optocht tijdens Septemberfeesten Zelhem

De Septemberfeesten in Zelhem trokken zaterdag opnieuw veel publiek met de traditionele optocht door het dorp. Langs de route stonden honderden toeschouwers klaar om de bonte stoet van praalwagens, loopgroepen, muziek en lokale verenigingen te bewonderen.

JB-JeugdshowLaren-2026-09-19-0057

Na vijftig jaar valt het doek voor de Landelijke Jeugdshow Laren

Het was zaterdag een bijzonder en vooral emotioneel moment voor Marjan Holmer-Vriezekolk. Tijdens de 50e en allerlaatste Landelijke Jeugdshow Laren werd zij door loco-burgemeester Marja Eggink verrast met de Zilveren Knoop van de gemeente Lochem.

Pepijn met Sjors (002)

Sjors Sportief & Creatief feestelijk van start in Lochem

Afgelopen week stond Lochem in het teken van de aftrap van Sjors Sportief & Creatief. Op vrijdag 11 september vond de feestelijke kick-off plaats op de Markt in Lochem, gevolgd door activiteiten op maandag 14 september.

André Lobbert intallatie raad 20260401 (002)

André Lobbert wordt fractievoorzitter van VVD Lochem

André Lobbert volgt André de Groot op als fractievoorzitter van de VVD in de gemeenteraad van Lochem. De wisseling gaat in na de raadsvergadering van 15 oktober. De Groot blijft raadslid en blijft zijn ervaring inzetten voor de VVD-fractie.

Politiek Lochem

Radio Ideaal maakt kennis met nieuwe raadsleden gemeente Lochem

Tijdens de politieke uitzending van afgelopen woensdag konden luisteraars kennismaken met de nieuwe raadsleden voor de gemeente Lochem Leon Eggink van Gemeentebelangen Lochem en Robert Otten van D66.

BennieJolink30

Bennie Jolink krijgt oeuvreprijs ‘Hollandse Meester’ van Buma NL

Normaal frontman Bennie Jolink krijgt tijdens de Buma NL Awards de oeuvreprijs Hollandse Meesters. De prijs is een erkenning voor artiesten die een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandstalige muziekcultuur. Onder andere André van Duin, Guus Meeuwis en Jan Smit ging Jolink voor.