gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Een winkelpand huren voor 1 euro? Het kan in Lichtenvoorde

eeneuroactie-lichtenvoorde

Twee startende ondernemers krijgen een unieke kans om hun dromen waar te maken. En een jaar lang een winkelpand te huren in het centrum van Lichtenvoorde voor slechts 1 euro. Samen met het Ondernemersfonds Lichtenvoorde en Steentjes Makelaars maakt de gemeente Oost Gelre dit m...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Twee startende ondernemers krijgen een unieke kans om hun dromen waar te maken. En een jaar lang een winkelpand te huren in het centrum van Lichtenvoorde voor slechts 1 euro. Samen met het Ondernemersfonds Lichtenvoorde en Steentjes Makelaars maakt de gemeente Oost Gelre dit mogelijk via de 1 euro-actie. De actie heeft als doel om lege winkels te vullen en het centrum nog levendiger te maken. Eind februari wordt bekend gemaakt welke twee ondernemers de gelukkige winnaar zijn.

“Ook in het centrum van Lichtenvoorde kampen we met leegstand. Met de 1 euro-actie willen we niet alleen lege winkels vullen, maar ook nieuwe en creatieve ondernemers aantrekken. Dit is een kans voor iedereen die ervan droomt om een eigen winkel te beginnen. Maar misschien wordt tegengehouden door de hoge kosten” aldus Wethouder Arjen Schutten. De actie is voor iedereen; van jonge starters tot ervaren ondernemers die iets nieuws willen proberen. Er is een kijkdag op zaterdag 18 januari en de inzenders pitchen hun idee op vrijdag 28 februari, daarna wordt bekend welke twee ondernemers de winkelpanden tot hun beschikking krijgen.

De finale is openbaar. Inwoners van Lichtenvoorde en omgeving kunnen de ideeën van de finalisten bekijken en hun favorieten aanmoedigen. Een deskundige jury kiest uiteindelijk de twee winnaars.

Lees ook

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

studiekring zelhem (002)

Studiekring 50+ in Zelhem zoekt nieuwe leden

De studiekring 50+ in Bibliotheek Zelhem bestaat 10 jaar. Wat in 2016 begint als een informatiebijeenkomst, groeit uit tot een groep van gemiddeld twaalf deelnemers die elke twee weken samenkomt om kennis te delen, elkaar te ontmoeten en geestelijk actief te blijven.

ZC2025_20250717_1808_MartinHols_MH_52028-CR3_HQ

Zwarte Cross maakt headliner bekend: katapultsprong van 75 meter over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross, Feestfabriek Alles Komt Goed BV, maakt de ultieme headliner bekend voor de komende editie: een katapultsprong van 75 meter over de Megatent. De organisatie heeft stuntkoppel Noa Diorgina Man en Jim “Jimbo” van Nes bereid gevonden om deze verste katapultsprong ooit te volbrengen. “Noa en Jim zijn atleten van absoluut topniveau. Het is een geweldige eer dat zij het aandurven om deze nooit eerder vertoonde stunt uit te voeren voor ons publiek”, aldus de Feestfabriek.

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend