gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Dutch Masters of Motocross na tien jaar terug in Halle

Dutch Masters of Motocross00024
© Foto: RTV Ideaal / Marthijn Ekkerink

Zondag was het eindelijk zover: precies tien jaar na de laatste editie in 2016 keerde de Dutch Masters of Motocross terug naar circuit de Kappenbulten in Halle. Het was direct een belangrijke wedstrijd, want het ging om de grote finale van het kampioenschap van 2026.

Martijn Ekkerink |  | Aangepast op

Het was een flink warme en zonnige dag. Ondanks de hitte trok de cross veel bezoekers naar de Kappenbulten. Tussen de races door zochten veel mensen even de welkome verkoeling op in de schaduw van het bos rondom de baan. Ook voor de kinderen was er naast de races genoeg te doen, wat het een gezellig en compleet uitje voor het hele gezin maakte.

Op de baan zelf ging het er minstens zo verhit aan toe. Er verscheen een mooi deelnemersveld aan de start, met vertrouwde gezichten aangevuld met flink wat EK- en WK-toppers. Er werd fanatiek gestreden in de 85cc, de 125cc, de 250cc en de zware 500cc-klasse. Omdat het de afsluitende wedstrijd van het seizoen was, gaf iedere coureur nog één keer alles voor de punten in het eindklassement.

Het ronkende geluid van de motoren, het opwaaiende zand en de Achterhoekse gezelligheid maakten het een zeer geslaagde dag voor de motorsport.

Meer foto’s in ons fotoboek.

Lees ook

110726_Hanna Mae_RaymondRothengatter_HR_DSC_1292 (002)

Openluchttheater Lochem verjongt: Hannah Mae trekt opvallend veel jeugd naar het groen

Het concert van Hannah Mae in Openluchttheater Lochem heeft afgelopen zaterdagavond gezorgd voor een opvallende trendbreuk. Waar de historische theaterlocatie in het groen traditioneel een wat ouder publiek trekt, stonden de tribunes ditmaal bomvol met honderden zingende tieners en twintigers.

_VG_1445 (002)

Eindvoorstelling Muzehof en Muzecollectief was een groot succes

Zaterdag 11 juli was Theater Hanzehof in Zutphen helemaal vol met 250 deelnemers en bijna 1000 bezoekers voor de uitverkochte voorstelling Koning van Katoren. Ieder jaar worden de eindvoorstellingen van de Projectweken georganiseerd door het Muzecollectief, Muzehof centrum voor de kunsten en diverse partners.

Staringcollege-1 (002)

Jongerenwerkers krijgen vaste plek bij Staring college in Lochem

Uit onderzoek van de GGZ van twee jaar geleden bleek bijna de helft van de jongeren met mentale problemen te kampen. In Lochem besloot het Staring college samen met de politiek hier wat aan te gaan doen.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

IMG_3092 (002)

Frans Erik Terpstra nieuwe fractievoorzitter van GBB

De fractie van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB) heeft unaniem Frans Erik Terpstra gekozen als nieuwe fractievoorzitter. De benoeming volgt op het aantreden van Robbert van Velsen als wethouder van de gemeente Bronckhorst.

_MOO2753

Vive la France in Hummelo

De Dorpsstraat in de kern van Hummelo was helemaal omgebouwd tot een Franse brocante en kunst markt.