gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Drukbezochte kerstmarkt in Zelhem

DSC_7054-scaled.jpg

Tijdens de kerstmarkt in Zelhem op trad Popkoor Some Sing More uit Doetinchem op met een sprankelend kerstprogramma. Het koor bracht een mix van traditionele kerstliederen en moderne popsongs, allemaal in frisse arrangementen die het publiek direct in de feeststemming brachten.

Rob Verkerke |  | Aangepast op

Tijdens de kerstmarkt in Zelhem op trad Popkoor Some Sing More uit Doetinchem op met een sprankelend kerstprogramma. Het koor bracht een mix van traditionele kerstliederen en moderne popsongs, allemaal in frisse arrangementen die het publiek direct in de feeststemming brachten.

Onder leiding van dirigent en pianist Wim Gertsen wist het koor de bezoekers te verrassen met energieke zang en een enthousiaste presentatie. Het optreden trok veel belangstelling: tientallen bezoekers bleven staan om mee te genieten en mee te zingen. De warme klanken van het koor vormden een sfeervolle aanvulling op de kerstmarkt, waar kraampjes, lichtjes en winterse lekkernijen zorgden voor een gezellige ambiance.

De organisatie van de kerstmarkt kijkt terug op een geslaagde dag en bedankt Popkoor Some Sing More voor hun bijdrage. Het optreden liet zien hoe muziek mensen samenbrengt en de kerstmarkt tot een bijzondere ervaring maakt.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

overzicht-zwarte-cross-2024-Tom-Zweerink.jpg

Zitmaaierrace maakt debuut op Zwarte Cross

Tijdens de komende editie van de Zwarte Cross wordt een opvallend nieuw onderdeel geïntroduceerd: Red Bull Maai’n. Op donderdag 16 juli verandert een deel van het festivalterrein in een crossbaan voor zitmaaiers, waarbij deelnemers het tegen elkaar opnemen in een race vol hindernissen.

3f76a8dc-6b0d-31ef-b874-cfb70ea00637.jpg

Van ‘gat van Drempt’ naar natuurparel

Zandwagens rijden af en aan en een kraan schuift de grond bij elkaar: op het eerste gezicht is het een bouwplaats, maar projectleider Jaco van Langen van Waterschap Rijn en IJssel wijst verderop. “Hier komt straks een soort moeras, een plas-dras-gebied. En die bult daar wordt veel hoger en dat is straks een uitkijkpunt.”

20220525aw4donland0026.jpg

Achterhoekse Wandeldagen maakt zich klaar voor 20e editie

Het begon in 2004 met een idee binnen een vriendengroep: een eigen wandelvierdaagse in Doetinchem, als tegenhanger van de Nijmeegse, is nu een mooi, prachtig en bekend evenement in de Achterhoek.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

Foto groep Popkoor 4You (002).jpg

Samen één stem tegen haat

Afgelopen maandag vond bij het No Hate Statue in Gendringen, op de sfeervolle locatie Wijngoed Montferland, een bijzonder muzikaal samenzijn plaats.

gemeente_berkelland_zomer-foto-rtv-ideaal-.jpg

Politieke partijen Berkelland stellen Erik Haverkort aan als informateur

De politieke partijen in de gemeenteraad van Berkelland hebben gezamenlijk Erik Haverkort aangesteld als informateur. Met deze benoeming wordt een volgende stap gezet richting de vorming van een nieuw raadsprogramma en college.