gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Doorboren van gasleiding verstoort werkzaamheden aan Ambachtsweg in Zelhem

32ea7358485f11689189cd0ffbf0e2bb

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de aanleg van een mantelbuis werd er door een gasleiding geboord wat leidde tot het lek.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Bij werkzaamheden aan de Ambachtsweg in Zelhem is dinsdagmiddag een gaslekkage ontstaan. Tijdens de aanleg van een mantelbuis werd er door een gasleiding geboord wat leidde tot het lek.

Rond 12.50 uur moest de brandweer uitrukken om het gebied veilig te stellen. Ook netbeheerder Liander is opgeroepen het lek te verhelpen. Een kraantje is ingezet om de berm af te graven en op die manier toegang te krijgen tot de beschadigde leiding.

Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen bij het incident. De weg vanaf de rotonde tot aan de Burgemeester Langmanweg is op dit moment afgesloten. Het verkeer wordt daarom omgeleid en weggebruikers wordt geadviseerd de situatie te vermijden. Het is nog niet bekend hoe lang het dichten van het lek gaat duren.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

Foto Zwarte Cross (002)

Over de drempel: Praten over mentale klachten, midden op de Zwarte Cross

Een fysieke drempel onder de arm, opvallend hesje bedrukt met de Achterhoekse kreet ‘A’j wilt proaten, mo’j ’t neet laoten!’. Festivalgangers kijken nieuwsgierig op. Stellen vragen: “Wat is dat?” of “Wat kun je hier winnen?”. De wedervraag verrast. “Wat kun je verliezen? Laten we het daar eens over hebben.” Juist dat onverwachte werkt: huisartsen die op een festivalterrein niet bezig zijn met een verzwikte enkel of hoofdpijn, maar het gesprek openen over mentale klachten.

JB-Pannenkoekenrit1-2026-07-26-0064

Pannenkoekenrit laat Laren genieten van routes en pannenkoeken

De jaarlijkse Pannenkoekenrit van TBL (Toeristenbelang Laren) heeft ook dit jaar weer veel deelnemers op de been gebracht. Fietsers, automobilisten en tractorliefhebbers genoten van de prachtige omgeving rond Laren, om de dag af te sluiten met een heerlijke pannenkoek.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.

AutocrossLochem010

Stofwolken en spektakel: vernieuwde autocrossbaan in Lochem valt in de smaak

Honderden coureurs van het NK Autocross zorgden afgelopen zaterdag voor stofwolken in de weilanden van Lochem. Onder het toeziend oog van duizenden toeschouwers werd op het vernieuwde circuit volop gestreden. Tot vreugde van de organisatie omschrijft iedereen elkaar toch als familie.

naamloos-36 (002)

Succesvolle eerste boeken- en streekproductenmarkt in Borculo

De eerste gecombineerde boeken- en streekproductenmarkt in Borculo is een groot succes geworden. Met het evenement wilden de organisatoren mensen met elkaar verbinden en extra bezoekers naar het centrum van Borculo trekken. Die doelstelling is ruimschoots bereikt.

JB-NKautocross-2026-07-25-0004

Autocross trekt duizenden naar stoffige Kanaaldijk in Lochem

De vierde ronde van het Eurol NK Autocross streek zaterdag neer aan de Kanaaldijk in Lochem, waar het kampioenschap officieel aan de tweede helft begon. Na de succesvolle editie van vorig jaar keerde de race terug naar Lochem, opnieuw als gast bij ACC Laren. De baan had voor deze ronde een metamorfose ondergaan, wat zorgde voor extra uitdaging en nog meer spanning op het circuit.