gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Dodelijk slachtoffer op A1 bij afslag Lochem zocht telefoon op snelweg

f48b7046-b509-3646-8408-ab9ae1c6575b

Het slachtoffer dat zaterdagavond is omgekomen bij een ernstig ongeluk op de A1 bij Bathmen, liep op de snelweg omdat ze daar een telefoon zocht. Dat meldt de politie na gesprekken met verschillende getuigen aan Omroep Gelderland.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Het slachtoffer dat zaterdagavond is omgekomen bij een ernstig ongeluk op de A1 bij Bathmen, liep op de snelweg omdat ze daar een telefoon zocht. Dat meldt de politie na gesprekken met verschillende getuigen aan Omroep Gelderland.

"Op basis van alle verklaringen lijkt het erop dat er een auto met meerdere personen over de snelweg reed. Eén van hen zou een telefoon uit de auto hebben laten vallen. Daarom zette de bestuurder de auto stil, en ging een vrouw uit de auto om de telefoon te zoeken", aldus de woordvoerder van de politie. Vervolgens is het slachtoffer door meerdere auto's overreden, vertelde de politie zaterdagavond ter plaatse. Het slachtoffer overleed ter plekke. De politie heeft direct groot onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeluk en daarom is de weg bijna de hele nacht dicht gebleven. "Het onderzoek naar de aanrijding loopt volop", zegt de politiewoordvoerder.

De politie kan nog niets zeggen over de identiteit van de vrouw, omdat dat onderzoek nog moet plaatsvinden. De bestuurder van de auto waarin het slachtoffer zat is aangehouden. Hij wordt verdacht van gevaarlijk rijgedrag en betrokkenheid bij het dodelijke ongeluk, laat de politie weten.

Omroep Gelderland / Rens Hulman

Lees ook

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

IMG_7729 (002)

Calle Janssen (LochemGroen!) stopt als raadslid en gaat een halfjaar op reis met zijn gezin

Calle Janssen, fractievoorzitter van LochemGroen!, neemt ontslag als lid van de gemeenteraad van Lochem. De raadsvergadering van 27 oktober wordt zijn laatste. Vanaf november neemt Karen IJssels het fractievoorzitterschap over. Janssen vertrekt met zijn gezin voor zes maanden naar Spanje en Portugal. Jonah Heidweiller uit Exel, net als Janssen mede-oprichter van de partij, volgt hem op als raadslid. Hij neemt naar verwachting in november plaats in de raad, naast Karen IJssels en Maartje Schepel.

Lochem begroting

Begroting Lochem 2027: waar zit de politieke keuze?

Bijna 122 miljoen euro aan uitgaven, nieuwe plannen en een tekort vanaf 2028. Wat zeggen die cijfers over de toekomst van Lochem? En hoeveel ruimte heeft de gemeenteraad werkelijk om keuzes te maken?

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

Auteur en onderzoeker Natalya Staring met tafelgasten Daphne Maas, René Arendsen en Nadia Zerouali tijdens de officiële presentatie van ’n Kommen en gaon

ECAL presenteert nieuw boek over migratiegeschiedenis Achterhoek en Liemers

Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers presenteerde vrijdag 2 oktober in Amphion Theater het nieuwe boek ’n Kommen en gaon – in Achterhoek en Liemers | 1580–1940. De presentatie vond plaats tijdens het gelijknamige symposium over migratiegeschiedenis in de Achterhoek en Liemers.