gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De Graafschap versterkt zich met Seth Saarinen

Seth-Saarinen-Copyright-De-Graafschap-Media

De Graafschap trekt de Finse verdediger Seth Saarinen transfervrij aan. De 23-jarige komt in de winterstop transfervrij over van KuPS.“Seth is een dynamische verdediger, die ook goed is voor de nodige aanvallende impulsen en elk seizoen tekent voor doelpunten en de nodige assi...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Graafschap trekt de Finse verdediger Seth Saarinen transfervrij aan. De 23-jarige komt in de winterstop transfervrij over van KuPS.

“Seth is een dynamische verdediger, die ook goed is voor de nodige aanvallende impulsen en elk seizoen tekent voor doelpunten en de nodige assists. Zijn profiel past perfect bij het type back dat wij op De Vijverberg graag zien”, aldus Berry Powel. “We waren nog op zoek naar een aanvulling op de rechtsbackpositie en denken dat Seth daarvoor de uitgelezen kandidaat is.”

Saarinen speelde tot nog toe 85 duels in de hoogste Finse competitie en speelde daarnaast ook nog eens drie wedstrijden in de voorronde van de Conference League.

Lees ook

JB-Eunk-2026-08-23-0002

Muzikaal tuinfeest bij café Uenk

De band De Heeren beet de spits af tijdens het grootse tuinfeest bij café Uenk in Vorden. Op het feest kwamen een horde belangstellenden af om te genieten van de muziek.

JB-Dini-2026-08-23-0056

Harmonica en accordeon klinken volop in Barchem

In het weekend van 22 en 23 augustus stond Camping Horeca Manege De Heksenlaak in Barchem volop in het teken van muziek. Liefhebbers van harmonica en accordeon konden er deelnemen aan diverse workshops en kennismaken met het bespelen van deze instrumenten.

JB-Filmavond-2026-08-22-0001

Ruim 500 filmliefhebbers genieten van sfeervolle BuitenBios in Lochem

Ruim vijfhonderd filmliefhebbers genoten zaterdagavond 22 augustus op de Kleine Markt in Lochem van de vijfde editie van de BuitenBios. Onder een frisse, maar goed te doen avondhemel werd de Zweedse film As It Is in Heaven vertoond. De toegang was gratis.

WSPW-4

GGD Noord- en Oost-Gelderland trekt de regio in tijdens Wereld Suïcide Preventie Week

Van 4 tot en met 11 september trekt GGD Noord- en Oost-Gelderland met de regiotour ‘Praten kan levens redden’ langs weekmarkten in de regio. Deskundigen op het gebied van suïcidepreventie gaan in gesprek met inwoners over mentale gezondheid, het voorkomen van zelfdoding en het belang van naar elkaar omkijken. De regiotour doet Vorden, Zutphen, Groenlo, Heerde, Winterswijk, Epe en Hattem aan.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

KmK (002)

Angelique Krüger aan vooravond Achterhoekse megaklus

Klussen met Krüger: Zo heet de splinternieuwe reallife-soap van de bekende Gelderse tv-presentator Angelique Krüger.