gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De Graafschap tegen FC Dordrecht met publiek

Stadion

Een beperkt aantal seizoenkaarthouders van De Graafschap kan vrijdagavond 11 februari naar de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht. De Doetinchemse voetbalclub mag binnen de huidige coronamaatregelen één derde van het stadion vullen en besluit dat te doen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Een beperkt aantal seizoenkaarthouders van De Graafschap kan vrijdagavond 11 februari naar de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht. De Doetinchemse voetbalclub mag binnen de huidige coronamaatregelen één derde van het stadion vullen en besluit dat te doen.

Algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp noemt de keuze een duivels dilemma. Vanuit verschillende supportersgroepen leefde volgens de club de wens om 'iedereen of niemand' toe te laten. "We hebben gekeken of er een mogelijkheid was om alle supporters met een seizoenkaart en sponsoren binnen te laten, maar dat gaat gewoon niet lukken", aldus de algemeen directeur, die oproept tot het loslaten van de coronabeperking qua maximumbezetting. "Deze onzinnige maatregel moet zo snel mogelijk van tafel. In de buitenlucht verdienen we met elkaar eindelijk weer naar onze club te kunnen gaan. Scheid de club en haar supporter niet langer van elkaar, laat de mensen weer toe in de stadions van Nederland.”


Als alle seizoenkaarthouders een kaart reserveren, kunnen enkele duizenden supporters niet naar de wedstrijd. De kaartverkoop start maandagochtend. “Hoe vervelend dat ook is om te zeggen, maar daarvoor geldt het principe ‘wie het eerst komt, wie het eerst maalt’”, aldus Ostendorp. “Ik baal ontzettend dat ons kabinet ons in die positie brengt en roep iedereen op om de petitie van het Supporterscollectief te ondertekenen om een krachtig signaal af te geven richting Den Haag.”

Lees ook

RN20241212-7397_klein

Nomineren voor Liemerse Sportprijs 2026 gestart

We gaan weer richting het laatste deel van het jaar en dat betekent dat er achter de schermen al hard gewerkt wordt aan de Liemerse Sportprijs van 2026. Vanaf vandaag kan iedereen zijn of haar Liemerse Sportheld nomineren.

COR2023 editie Halle

Classics of Rock Festival keert terug in 2027 in Halle met speciale editie

Na een afwezigheid van drie jaar is het officieel: in 2027 keert het Classics of Rock Festival terug. En niet zomaar, de organisatie kondigt een speciale editie aan waarin het succes van de eerdere festivals wordt voortgezet én verder uitgebreid.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

Faye Wissing - Miss Teenager Netherlands 2026 (002)

Faye Wissing uit Braamt gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026

Faye Wissing uit Braamt is zondag 20 september 2026 gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026. De 16-jarige Faye wist tijdens de feestelijke finale in Theater Lampegiet in Veenendaal de jury te betoveren met haar prachtige glimlach, uitstraling en persoonlijkheid.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.

19-9-26 Optocht Septemberfeesten Zelhem (24)

Grote belangstelling voor kleurrijke optocht tijdens Septemberfeesten Zelhem

De Septemberfeesten in Zelhem trokken zaterdag opnieuw veel publiek met de traditionele optocht door het dorp. Langs de route stonden honderden toeschouwers klaar om de bonte stoet van praalwagens, loopgroepen, muziek en lokale verenigingen te bewonderen.