gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De Graafschap speelt gelijk tegen ADO Den Haag

De Graafschap heeft zondagmiddag in het Cars Jeans Stadion in Den Haag de ontmoeting met ADO Den Haag gelijkgespeeld. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in de Hofstad, waar voor het eerst sinds bijna drie maanden weer supporters in het stadion waren.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Graafschap heeft zondagmiddag in het Cars Jeans Stadion in Den Haag de ontmoeting met ADO Den Haag gelijkgespeeld. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in de Hofstad, waar voor het eerst sinds bijna drie maanden weer supporters in het stadion waren.

Trainer Reinier Robbemond gaf Sam Hendriks - die afgelopen vrijdag werd vastgelegd - een basisplaats. De Doetinchemse spits begon in de punt van de aanval en werd geflankeerd door Hicham Acheffay en Giovanni Korte, die terugkeerde in de basis. Jeffry Fortes startte als controleur op het middenveld. Het was zijn eerste basisplaats na de winterstop, aangezien hij de afgelopen weken met Kaapverdië actief was op de Afrika Cup.

In de beginfase was de thuisploeg de bovenliggende partij, zonder dat het echt grote kansen creëerde. Na een goede voorzet van Giovanni Korte liet Johnatan Opoku de bal slim lopen voor Fortes, die uithaalde vanaf randje zestien en zijn inzet net naast het ADO-doel zag eindigen. In de blessuretijd van de eerste helft trad doelman Hidde Jurjus goed op, toen hij een inzet van Samy Bourard uit de hoek tikte en daarmee de 1-0 voorkwam.

In de tweede helft kwam Joey Konings bij de Superboeren in de ploeg in plaats van Acheffay. Na tien minuten spelen ontstond er een gevaarlijk moment voor de goal van Jurjus. In de slotfase had Konings de 0-1 op zijn schoen, maar helaas kopte Verheydt de bal van de doellijn af en eindigde het uitduel bij ADO Den Haag in een doelpuntloos gelijkspel.

Lees ook

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.

Sporthal Ruurlo bouwteamovereenkomst (002)

Nieuwe sporthal Ruurlo stap dichterbij: gemeente en Kormelink tekenen bouwteamovereenkomst

Gemeente Berkelland en Aannemersbedrijf Kormelink ondertekenden donderdag 22 oktober een bouwteamovereenkomst voor de nieuwe sporthal in Ruurlo. Namens de gemeente ondertekende wethouder Erwin Versteeg (portefeuille Sport) de overeenkomst. Ook wethouder Betsy Wormgoor was aanwezig. Zij droeg het project onlangs over.

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

DSC09067 (002)

Markenheem en Amphion Cultuurbedrijf starten nieuwe Creatieve Werkplaats in Zelhem

Vanaf 2 november opent in woonzorgcentrum de Zonnekamp in Zelhem de Creatieve Werkplaats. Een nieuwe werkplaats om te experimenteren met verschillende vormen van structurele laagdrempelige creatieve activiteiten op een vaste plek. Een plek waar inwoners uit Zelhem en omstreken wekelijks creatief aan de slag kunnen gaan. De Creatieve Werkplaats is een initiatief van Markenheem en Lang Leve Kunst & Naoberschap van Amphion Cultuurbedrijf.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Groen licht voor Windpark IJsselwind in Zutphen

De Raad van State heeft vandaag na een zorgvuldige procedure groen licht voor de bouw van Windpark IJsselwind in Zutphen gegeven. Het project voorziet in de bouw van drie windturbines langs het Twentekanaal. Waterschap Rijn en IJssel ontwikkelt het windpark in samenwerking met IJsselwind B.V. Beide partijen zijn blij met de positieve uitspraak van de Raad van State.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.