gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Danny Vera tilt Lochem in hogere sferen

20230819-openluchttheater-lochem-dannny-vera-foto-bart-van-der-meij

Afgelopen zaterdag trad Danny Vera op in een uitverkocht Openluchttheater in Lochem. Samen met zijn band speelde hij oude en splinternieuwe liedjes.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Afgelopen zaterdag trad Danny Vera op in een uitverkocht Openluchttheater in Lochem. Samen met zijn band speelde hij oude en splinternieuwe liedjes.

Het werd stil toen hij in zijn eentje op het podium zijn grootste hit Rollercoaster vertolkte. ''Dit is niet meer mijn nummer, dit nummer is van het publiek geworden. Dat is het mooiste wat mij kan overkomen'' aldus de zanger. Het publiek deed uitbundig mee met de laatste nummers, L.O.V.E. en de cover (You’re Love Keeps Lifting Me) Higher & Higher van Jackie Wilson. Het hoofd was leeg, het hart open en de liefde stroomde, precies zoals Danny Vera het wilde.

Op 26 augustus treed Miss Montreal in Lochem op, kaarten zijn verkrijgbaar via de website van het Openluchttheater. Op 22 september treed Bløf op, dat concert is al uitverkocht.

© Foto: Bart van der Meij

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.

Sporthal Ruurlo bouwteamovereenkomst (002)

Nieuwe sporthal Ruurlo stap dichterbij: gemeente en Kormelink tekenen bouwteamovereenkomst

Gemeente Berkelland en Aannemersbedrijf Kormelink ondertekenden donderdag 22 oktober een bouwteamovereenkomst voor de nieuwe sporthal in Ruurlo. Namens de gemeente ondertekende wethouder Erwin Versteeg (portefeuille Sport) de overeenkomst. Ook wethouder Betsy Wormgoor was aanwezig. Zij droeg het project onlangs over.

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

DSC09067 (002)

Markenheem en Amphion Cultuurbedrijf starten nieuwe Creatieve Werkplaats in Zelhem

Vanaf 2 november opent in woonzorgcentrum de Zonnekamp in Zelhem de Creatieve Werkplaats. Een nieuwe werkplaats om te experimenteren met verschillende vormen van structurele laagdrempelige creatieve activiteiten op een vaste plek. Een plek waar inwoners uit Zelhem en omstreken wekelijks creatief aan de slag kunnen gaan. De Creatieve Werkplaats is een initiatief van Markenheem en Lang Leve Kunst & Naoberschap van Amphion Cultuurbedrijf.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Groen licht voor Windpark IJsselwind in Zutphen

De Raad van State heeft vandaag na een zorgvuldige procedure groen licht voor de bouw van Windpark IJsselwind in Zutphen gegeven. Het project voorziet in de bouw van drie windturbines langs het Twentekanaal. Waterschap Rijn en IJssel ontwikkelt het windpark in samenwerking met IJsselwind B.V. Beide partijen zijn blij met de positieve uitspraak van de Raad van State.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.