gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Brand in schuur van zeilmakerij in Zelhem snel onder controle

WhatsApp Image 2026-07-09 at 23.34.37

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

In een schuur van een zeilmakerij aan de Handelsweg in Zelhem is donderdagavond brand uitgebroken. Het bijgebouw op het terrein liep daarbij flinke schade op

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

De brandweer werd rond 23.00 uur gealarmeerd. Omwonenden probeerden het vuur in eerste instantie met tuinslangen en emmers onder controle te krijgen. In de schuur lag volgens de eerste informatie een grote hoeveelheid hout opgeslagen. Omdat het bijgebouw direct grenst aan een ander pand, zette de brandweer meerdere blusvoertuigen in om de brand te bestrijden en overslag te voorkomen.

Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. De brandweer had het vuur snel onder controle, waardoor verdere uitbreiding kon worden voorkomen. Bij de brand raakte niemand gewond.

Lees ook

P1011770 (002)

Burgemeester Kruijffbad verwacht 25.000e bezoeker van dit seizoen

Het openluchtzwembad in Steenderen hoopt binnenkort de 25.000e bezoeker van dit seizoen te kunnen verwelkomen. Die krijgt naast een feestelijk onthaal ook een mooi cadeau: een persoonlijk zwemabonnement voor zwemseizoen 2027.

ongeval Zelhem

Bedrijfsbus schiet van weg Zelhem, bestuurder moet mee naar politiebureau

De bestuurder van een bedrijfsbus is woensdagavond aangehouden na een eenzijdig ongeval op de Rondweg (N315) in Zelhem. Hij is niet gewond geraakt.

kerkuilen theo weijers

Een goed muizenjaar zorgt voor een opvallende groei van populatie kerkuilen in de Achterhoek

Het gaat heel goed met de kerkuilen in de Achterhoek. Voor het eerst in jaren is de populatie opvallend gegroeid. En vliegen er weer meer uilen door de regio. Theo Weijers is een van de vrijwilligers die zich inzet voor de leefbaarheid van de uilen.

Othniël Raterink (2)

Winterswijker Raterink op huurbasis naar ADO Den Haag

Winterswijker Othniël Raterink speelt dit seizoen op huurbasis voor eredivisionist ADO Den Haag. De voormalig Superboer komt over van Italiaanse Cagliari Calcio. De Hagenaren hebben ook een optie tot koop bedongen.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

Sproei Droogte 2026-1

Waterschap stelt oppompverbod in voor Achterhoekse natuurgebieden

Het Waterschap Rijn en IJssel stelt een tijdelijk verbod in voor het oppompen van grondwater in kwetsbare natuurgebieden. Ook is het sproeien met grondwater in deze gebieden voorlopig verboden. Het verbod gaat woensdag om 08.00 uur in.