gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Büttner terug bij de Graafschap

20220725-spelers-van-De-Graafschap-Omroep-Gelderland

Bij De Graafschap waren Achterhoekers jarenlang schaars, maar nu zijn ze weer bepalend. Zo kwamen de Doetinchemmers Siem de Jong en Alexander Büttner terug 'naar huus'.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Bij De Graafschap waren Achterhoekers jarenlang schaars, maar nu zijn ze weer bepalend. Zo kwamen de Doetinchemmers Siem de Jong en Alexander Büttner terug 'naar huus'.

Beide spelers kwamen nooit uit in het eerste elftal van De Graafschap. De Jong maakte vooral furore bij Ajax en Büttner werd bekend bij Vitesse en maakte een spectaculaire transfer naar Manchester United. Maar nu speelt hij dan eindelijk in zijn woonplaats. "Ik speel met trots in dit shirt. Ik heb er heel lang op moeten wachten, eindelijk is het zover" laat hij weten aan Omroep Gelderland.

Toch is het geen zekerheid dat De Graafschap zomaar zal meedraaien in de top van de eerste divisie. "De kwaliteit is omhoog gegaan", ziet de doelman. "Dat is een goede ontwikkeling. Waar je vroeger vaak misschien maar twee grotere clubs qua naam had, zijn het er nu wel zes. Als je een jaar niet goed bent, heb je pech."

Foto: Omroep Gelderland

Lees ook

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

studiekring zelhem (002)

Studiekring 50+ in Zelhem zoekt nieuwe leden

De studiekring 50+ in Bibliotheek Zelhem bestaat 10 jaar. Wat in 2016 begint als een informatiebijeenkomst, groeit uit tot een groep van gemiddeld twaalf deelnemers die elke twee weken samenkomt om kennis te delen, elkaar te ontmoeten en geestelijk actief te blijven.

ZC2025_20250717_1808_MartinHols_MH_52028-CR3_HQ

Zwarte Cross maakt headliner bekend: katapultsprong van 75 meter over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross, Feestfabriek Alles Komt Goed BV, maakt de ultieme headliner bekend voor de komende editie: een katapultsprong van 75 meter over de Megatent. De organisatie heeft stuntkoppel Noa Diorgina Man en Jim “Jimbo” van Nes bereid gevonden om deze verste katapultsprong ooit te volbrengen. “Noa en Jim zijn atleten van absoluut topniveau. Het is een geweldige eer dat zij het aandurven om deze nooit eerder vertoonde stunt uit te voeren voor ons publiek”, aldus de Feestfabriek.

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend