gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Auto ramt boom op Ruurloseweg Beltrum, bestuurder gewond

BlurrOngeluk
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Een automobilist heeft woensdagmiddag bij een eenzijdig ongeval een boom geramd op de Ruurloseweg (N319) bij Beltrum. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

 | Aangepast op

Even na 14.30 uur ging het mis op de provinciale weg tussen Ruurlo en Groenlo. De automobilist raakte op een recht stuk door nog onverklaarbare wijze van de weg af en ramde een boom. De auto schoot vervolgens nog een flink stuk door en liet daarbij een oliespoor achter. 

De bestuurder is met onbekende verwondingen per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Om het oliespoor schoon te kunnen maken zit de rijstrook tussen Beltrum en Groenlo dicht, dat verkeer wordt omgeleid.

Lees ook

Spotlight! Artwork

Sandra Vriese lanceert krachtige rocksingle

De Achterhoekse rockartiest Sandra Vriese brengt haar gloednieuwe single ‘Spotlight!’ uit. Het nummer is nu overal te beluisteren op de bekende streamingplatforms.

Foto vlaggen staring college 2026

Ongekend hoog examenresultaat Staring College

Het Staring College heeft dit jaar opnieuw uitstekende examenresultaten behaald. Na de herkansingen zijn in totaal 247 van de 257 examenkandidaten geslaagd. Met name de slagingspercentages van havo en vwo van het Staring College zijn opvallend positief, beide niveaus komen uit op 96 procent, mavo op 94 procent en mavo+ op 95 procent. Al drie jaar op rij zijn 100 procent van de leerlingen van vmbo basis en vmbo kader geslaagd. Het landelijk gemiddelde slagingspercentage was 90,2 procent in 2025.

Van links naar rechts op foto 1, Niek Wensink, Jurre Wisselink, wethouder van Lochem, Jack Bruggink, Ferre Tieltjes, Julian Houwers, Jasmijn Bruil, Evy Neerhof en burgemeester Stapelkamp

Jack Bruggink nieuwe kinderburgemeester van de gemeente Aalten

Vanaf maandag 29 juni heeft de gemeente Aalten een nieuwe kinderraad en kinderburgemeester. Tijdens een spannende middag in de raadzaal koos de jury voor Jack Bruggink als nieuwe kinderburgemeester van de gemeente Aalten. De kinderraad wordt gevormd door alle kandidaten. Het komende schooljaar vertegenwoordigen zij alle kinderen in de gemeente Aalten.

JB-HokeninToldiekzondag-2026-06-28-0060

Høken in Toldiek 2026 | zondag

Een zonovergoten koffieconcert vormde een sfeervol onderdeel van het Høken in Toldiek-weekend.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.

Oostrum0

Van Oostrum stopt bij ODA: ‘Ons door menig stevige etappe geloodst’

Joost van Oostrum neemt na twaalf jaar afscheid als voorzitter van de Omgevingsdienst Achterhoek (ODA). De burgemeester van Berkelland was voorzitter van zowel het dagelijks als het algemeen bestuur van de dienst.