gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Agressieve patiënt tijdens jaarwisseling in Slingeland Ziekenhuis

Slingeland-Ziekenhuis-stock-2023

Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft de jaarwisseling doorstaan zonder extreme drukte door vuurwerkslachtoffers of personen die overmatig alcohol hadden gedronken. Wel werd een binnengebrachte persoon agressief tegen het zorgpersoneel.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft de jaarwisseling doorstaan zonder extreme drukte door vuurwerkslachtoffers of personen die overmatig alcohol hadden gedronken. Wel werd een binnengebrachte persoon agressief tegen het zorgpersoneel.

“We hadden een drukke oudejaarsavond, maar het was niet extreem,” aldus woordvoerder Saskia Steenbergen van het Slingeland Ziekenhuis. “We hebben drie patiënten gehad met vuurwerkverwondingen. Dat zijn er altijd drie te veel.” Twee van de patiënten raakten gewond aan de hand, en één persoon liep oogletsel op. De verwondingen waren niet zo ernstig dat ze doorgestuurd moesten worden.

Ook kwamen er enkele mensen binnen die tijdens de jaarwisseling te diep in het glaasje hadden gekeken. “Een van hen werd zelfs agressief tegen ons personeel,” aldus Steenbergen.

In de nacht van 31 december op 1 januari bleef het rustig op de kraamkamer van het Slingeland Ziekenhuis. Er is geen ‘nieuwjaarsbaby’ geboren in het Doetinchemse ziekenhuis. De eerste baby van 2025 die in het Slingeland Ziekenhuis het levenslicht zag, werd woensdagochtend geboren.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

studiekring zelhem (002)

Studiekring 50+ in Zelhem zoekt nieuwe leden

De studiekring 50+ in Bibliotheek Zelhem bestaat 10 jaar. Wat in 2016 begint als een informatiebijeenkomst, groeit uit tot een groep van gemiddeld twaalf deelnemers die elke twee weken samenkomt om kennis te delen, elkaar te ontmoeten en geestelijk actief te blijven.

ZC2025_20250717_1808_MartinHols_MH_52028-CR3_HQ

Zwarte Cross maakt headliner bekend: katapultsprong van 75 meter over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross, Feestfabriek Alles Komt Goed BV, maakt de ultieme headliner bekend voor de komende editie: een katapultsprong van 75 meter over de Megatent. De organisatie heeft stuntkoppel Noa Diorgina Man en Jim “Jimbo” van Nes bereid gevonden om deze verste katapultsprong ooit te volbrengen. “Noa en Jim zijn atleten van absoluut topniveau. Het is een geweldige eer dat zij het aandurven om deze nooit eerder vertoonde stunt uit te voeren voor ons publiek”, aldus de Feestfabriek.

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend