gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

26 jaar Fotograficamarkt in Doesburg

26-jaar-Fotograficamarkt-in-Doesburg

Het is weer zover; voor de 26e keer zal op zondag 20 augustus het centrum van het Gelderse Doesburg weer door de fotografica verzamelaar worden ingenomen. In het centrum worden diverse straten met ruime marktkramen ingericht en zullen in de vroege ochtenduren de standhouders h...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Het is weer zover; voor de 26e keer zal op zondag 20 augustus het centrum van het Gelderse Doesburg weer door de fotografica verzamelaar worden ingenomen. In het centrum worden diverse straten met ruime marktkramen ingericht en zullen in de vroege ochtenduren de standhouders hun plek achter de kraam innemen. De markt is van 9:00 tot 16:0 0uur en de toegang is gratis.

Het was Roel Fokken die medio 1995 het idee lanceerde om, naar voorbeeld van het Franse Bièvres, in zijn woonplaats een openlucht fotograficamarkt te organiseren. Met een kleine groep van enthousiaste vrijwilligers werden de schouders eronder gezet en werd een succesvolle fotograficamarkt georganiseerd. In de navolgende jaren werd dit op de voorlaatste zondag van augustus herhaald en kan elke keer weer op een geslaagde maar bovenal perfecte zonnige fotograficamarkt worden terug gekeken.

Deze inmiddels internationale fotograficamarkt heeft haar plek op de jaaragenda verworven.

© Foto: Fotograficamarkt Doesburg

Lees ook

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

IMG_7729 (002)

Calle Janssen (LochemGroen!) stopt als raadslid en gaat een halfjaar op reis met zijn gezin

Calle Janssen, fractievoorzitter van LochemGroen!, neemt ontslag als lid van de gemeenteraad van Lochem. De raadsvergadering van 27 oktober wordt zijn laatste. Vanaf november neemt Karen IJssels het fractievoorzitterschap over. Janssen vertrekt met zijn gezin voor zes maanden naar Spanje en Portugal. Jonah Heidweiller uit Exel, net als Janssen mede-oprichter van de partij, volgt hem op als raadslid. Hij neemt naar verwachting in november plaats in de raad, naast Karen IJssels en Maartje Schepel.

Lochem begroting

Begroting Lochem 2027: waar zit de politieke keuze?

Bijna 122 miljoen euro aan uitgaven, nieuwe plannen en een tekort vanaf 2028. Wat zeggen die cijfers over de toekomst van Lochem? En hoeveel ruimte heeft de gemeenteraad werkelijk om keuzes te maken?

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

Auteur en onderzoeker Natalya Staring met tafelgasten Daphne Maas, René Arendsen en Nadia Zerouali tijdens de officiële presentatie van ’n Kommen en gaon

ECAL presenteert nieuw boek over migratiegeschiedenis Achterhoek en Liemers

Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers presenteerde vrijdag 2 oktober in Amphion Theater het nieuwe boek ’n Kommen en gaon – in Achterhoek en Liemers | 1580–1940. De presentatie vond plaats tijdens het gelijknamige symposium over migratiegeschiedenis in de Achterhoek en Liemers.