gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

10 jaar Reeverpop Harfsen

JB-Reeverpop-K2025-08-30-069

Wat in 2015 begon als een ludiek protestfeestje aan de Reeverweg, is in tien jaar tijd uitgegroeid tot een volwaardig festival: Reeverpop. Tien jaar vriendschap, muziek en Harfsense saamhorigheid kwamen op zaterdag 30 augustus samen tijdens deze bijzondere jubileumeditie.

Johan Braakman |  | Aangepast op

Wat in 2015 begon als een ludiek protestfeestje aan de Reeverweg, is in tien jaar tijd uitgegroeid tot een volwaardig festival: Reeverpop. Tien jaar vriendschap, muziek en Harfsense saamhorigheid kwamen op zaterdag 30 augustus samen tijdens deze bijzondere jubileumeditie.

De locatie was opnieuw boerderij Klein Reeve van de familie Veeneman, waar tussen de weilanden en het bos een feestterrein met drie podia verrees. Zo’n zestig vrijwilligers en een vaste kern van organisatoren zorgden voor een onvergetelijke sfeer die je alleen in Harfsen vindt.

Deze tiende editie pakte extra uit met een middagprogramma voor jong en oud, waarin de Harfsen Allstars schitterden: een eenmalige gelegenheidsband met ruim veertig lokale muzikanten, van fanfareleden tot oud-bandleden uit het dorp.

Line-up hoogtepunten waren: Mainstage: Spawn, Magnetic Spaceman, Monkey Wrench, Opschaakl’n; Backcorner: Olthuus Brothers, No Breakfast Goodbye, Not Built That Way, The Shutz; ReevCave: DJ XX Dirty P, Wouter de Polkaman, Polka Brothers, Koos Alberts & Drukwerk tribute en Hitsig Hoekje: Egberts’ gedichtenbundel.

Met zon, muziek, lokale trots en volop gezelligheid was Reeverpop 2025 een jubileumfeest om niet te vergeten.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-11 at 21.18.25

Bronckhorst vergroot tijdelijk bouwvrije zone rond geitenhouderijen tot één kilometer

De gemeenteraad van Bronckhorst heeft donderdagavond ingestemd met het tijdelijk uitbreiden van de bouwvrije zone rond geitenhouderijen van 500 naar 1000 meter. Daardoor kunnen nieuwe woningbouwplannen niet van de grond komen. Volgens het college gaat het om ongeveer tachtig woningen in de hele gemeente.

gemeentehuis-Aalten

Positief resultaat over 2025 in Aalten, maar financiële onzekerheid blijft

Het college van burgemeester en wethouders van gemeente Aalten biedt de gemeenteraad de Jaarstukken 2025, de Voorjaarsnota 2026 en de Kadernota 2027 aan. Met deze documenten blikt de gemeente Aalten terug op het afgelopen jaar, wordt de uitvoering van de begroting bijgesteld en wordt vooruitgekeken naar de financiële ontwikkelingen in de komende jaren.

pro-3RgdBfIk (002)

Jubilarissen gehuldigd bij 50-jarig bestaan van Toneelvereniging Thijs

Tijdens de onlangs gehouden algemene ledenvergadering van Toneelvereniging Thijs in IJzevoorde stonden enkele bijzondere jubilea centraal. In het jaar waarin de vereniging haar 50-jarig bestaan viert, werden verschillende leden gehuldigd voor hun jarenlange betrokkenheid bij de vereniging.

Schermopname_11-6-2026_1493_

Eerste Achterhoekse week van de Zuivel met 22 regionale kaasmakers in beeld

Tijdens de Achterhoekse week van de Zuivel (15 tot en met 19 juni) wordt het overzicht van ca. 50 kaasmakers en -verkopers in de Achterhoek en Liemers gepresenteerd. Daarnaast zetten bedrijfskantines actief binnen platform Achterhoek Food deze week zuivel in de spotlights. Medewerkers en bezoekers ontdekken hoeveel keuze er is in het zuivelschap. Van melk en yoghurt tot kaas en kwark, van producten uit de supermarkt tot zuivel rechtstreeks van boeren en makers uit de regio. De week roept op tot een bewuste zuivelkeuze in supermarkt of rechtstreeks bij de boer.

Gemeente sluit overeenkomst met aannemers Roelofs Groep BV en NTP BV (002)

Berkelland sluit overeenkomst met aannemers Roelofs Groep en NTP

De samenwerkingsovereenkomst met de Roelofs Groep BV voor het uitvoeren van groot onderhoud aan wegen loopt eind 2026 af. Voor een nieuwe overeenkomst is een Europese openbare aanbesteding afgerond. De opdracht is gegund aan de combinatie Roelofs Groep BV en NTP BV. Zij helpen de gemeente Berkelland de komende acht jaar om wegen te onderhouden en nieuwe plannen en werkwijzen te ontwikkelen.

Koos van Zwieten

Terugblik Radio Ideaal: De Belvédère van Lochem

Woensdagavond sprak Bart van der Meij in de politieke uitzending van Radio Ideaal met Koos van Zwieten, voorzitter van de Stichting Behoud Belvédère Lochemse Berg, over de geschiedenis, restauratie en toekomst van de Belvédère op de Lochemse Berg.