gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

1-3 nederlaag voor De Graafschap

logo_ideaal

De Graafschap is er vrijdagavond niet in geslaagd om een thuisoverwinning te boeken op MVV Maastricht. De Superboeren liepen tegen een 1-3 nederlaag aan; de doelpunten werden gemaakt door Toshio Lake, Philip Brittijn, Mart Remans en Sven Blummel.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Graafschap is er vrijdagavond niet in geslaagd om een thuisoverwinning te boeken op MVV Maastricht. De Superboeren liepen tegen een 1-3 nederlaag aan; de doelpunten werden gemaakt door Toshio Lake, Philip Brittijn, Mart Remans en Sven Blummel.

Interim-trainer Jan Vreman gaf Jeffry Fortes, Mees Kaandorp en Camiel Neghli een basisplaats tegen de Limburgers. Na een goed begin, waarin De Graafschap fel was en kort erop zat, namen de bezoekers de leiding. Een snelle uitbraak werd door Lake gepromoveerd tot doelpunt. De aanvaller verschalkte doelman Hidde Jurjus met een lob en tekende voor de 0-1. De Superboeren antwoordden meteen; uit de eerste beste aanval maakte Winterswijker Brittijn er met een ziedend schot 1-1 van.

In het tweede bedrijf was Schuurman - voor de derde keer deze wedstrijd - dicht bij een doelpunt. De middenvelder volleerde de bal op de lat. Vrijwel uit het niets kwam MVV op voorsprong. Remans schoot de bal vanaf eigen helft achter Jurjus (1-2). Na driekwart wedstrijd ging Jonathan Vergara Berrio op avontuur en zag vervolgens zijn uithaal eenvoudig gepakt worden door Romain Matthys, de doelman van de gasten. In plaats van de gelijkmaker, waarnaar De Graafschap wel nadrukkelijk zocht, viel de derde Limburgse treffer. Blummel haalde uit de draai uit en zag de bal achter Jurjus belanden.

Lees ook

KmK (002)

Angelique Krüger aan vooravond Achterhoekse megaklus

Klussen met Krüger: Zo heet de splinternieuwe reallife-soap van de bekende Gelderse tv-presentator Angelique Krüger.

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WillemienUilen10

Uilen helpen Willemien Weerman door zware periode heen

Adamo zingt C’est ma vie en voor haar klinkt het Franse chanson uit de muziekbox misschien wel als C’est la vie. Ze is ongeneeslijk ziek en heeft dat mede door het tekenen en het schilderen van uilen een plek gegeven. Willemien Weerman exposeert vanaf zaterdag met haar ‘uilen’ in haar woonplaats Hengelo.

Schermafbeelding 2026-08-19 081346

Landelijk startschot voor Makelaar Van Essen-borden in Vierakker

Maandagavond 17 augustus is in Vierakker het landelijke startschot gegeven voor de zogenoemde Makelaar Van Essen-borden. Met deze actie willen boeren zichtbaar maken wat de gevolgen van het voorgestelde stikstofbeleid zal zijn, namelijk uitverkoop van het platteland. Er waren ongeveer 800 boeren en sympathisanten bijeen om gezamenlijk een duidelijk en vreedzaam signaal af te geven.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.