Op donderdag 5 november start in Borculo de gratis training Yes, een puber in huis!
Locatie: Staring College, locatie Wildbaan
Een puber in huis kan best een uitdaging zijn. Regels en afspraken die eerst vanzelfsprekend waren, worden ineens onderwerp van discussie. Je kind trekt steeds meer zijn eigen plan en goedbedoelde hulp wordt niet altijd gewaardeerd. Dat kan je als ouder/opvoeder onzeker maken: doe ik het wel goed? Tijdens deze bijeenkomsten krijgen deelnemers meer inzicht in het puberbrein en het gedrag dat daarbij hoort.
Tijdens deze training krijgt men een stukje theorie aangevuld met vooral praktische tips en herkenbare voorbeelden waar je thuis direct mee aan de slag kunt. En natuurlijk is er ruimte om ervaringen en vragen te delen met andere ouders/opvoeders.
De training wordt gegeven door Wil van Nus, pedagoog en gedragsspecialist. Zij zal deze avonden samen met een jongerenwerker verzorgen.
De training bestaat uit 4 bijeenkomsten (5, 12, 19 en 26 november) en vindt plaats op het Staring College, locatie Wildbaan, in Borculo.
Deelname is gratis voor ouders/opvoeders uit de gemeenten Aalten, Berkelland, Oost Gelre en Winterswijk.
Aanmelden kan vóór 29 oktober via de website www.preventieplatformjeugd.nl. Op deze website is meer informatie te vinden over deze training én andere activiteiten van het Preventie Platform Jeugd.